Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Aktualizacja umowy o obsługę mediów społecznościowych

Bartosz Gajek17 marca 2021Komentarze (0)

umowa o obsługę mediów społecznościowychNa moim sklepie właśnie pojawiła się pierwsza, darmowa aktualizacja umowy o obsługę social media.

To gruntowy remont pierwotnej umowy.

W mojej specjalizacji uwielbiam to, że przygotowywane przeze mnie umowy cały czas ewoluują.

Przy stałej współpracy z agencjami zawsze pojawi się jakiś nowy problem albo wyzwanie, które wymaga zmian w moich wzorcach.

A rezultat?

Umowę adaptuję w miarę poznawania kolejnych caseów, usuwam to co zbędne i dodaje jeszcze coś od siebie.

Zupełnie jak… Bruce Lee 😁.

Jeżeli więc potrzebujesz wzoru umowy o obsługę mediów społecznościowych to teraz jest dobry moment na jej zakup.

Wszystkim osobom, które zakupiły już u mnie umowę jeszcze raz serdecznie dziękuję. Na waszych skrzynkach czeka już link z darmową aktualizacją 😃.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 607 610 718e-mail: bartosz@gajekpartnerzy.pl

sklep ze wzorami umówumów bezpłatną konsultację

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: