Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Zacznij tutaj

Kontakt

Tam, gdzie kończą się niespokojne wody oceanu kreatywności na horyzoncie wyrasta dziwny i niezbadany ląd prawników.

Droga od pierwszego akapitu umowy Twojej Agencji Reklamowej do “rozgryzienia” nawet najbardziej zawikłanych zagadnień prawa autorskiego może się dłużyć, być wyboista, ale nie zawsze musi być pod górkę.

W tej podróży potrzebny Ci będzie przewodnik.

A najlepszymi są zawsze tubylcy.

Pytaj. Jestem z tych, co lubią pomagać turystom 😁.

NAJŁATWIEJ będzie jeżeli klikniesz na button poniżej:

o właśnie TEN

Wybierz dzień oraz godzinę, a ja zadzwonię do Ciebie i porozmawiamy.
Bez zobowiązań 😆.

A jeżeli naprawdę lubisz e-maile i formularze.

Cóż, służę uprzejmie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

 

*****

Dojazd do kancelarii:

 

*****