fbpx

Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Zacznij tutaj

Poradnik: wzór umowy o świadczenie usług reklamowych

Bartosz Gajek01 września 2018Komentarze (0)

wzór umowy o świadczenie usług reklamowych

Nareszcie gotowe!

Uznałem, że nie wystarczy pisać o umowach dla branży kreatywnej żeby przekazać Ci ich wszystkie tajniki 😁.

Dlatego oddaje w Twoje ręce komplety wzór umowy o świadczenie usług reklamowych.

Przygotowujące tego ebooka chciałem jednak dać Ci coś więcej niż tylko wzór.

Wiem, że aby móc umiejętnie negocjować i dostosowywać umowę do konkretnego projektu musisz najpierw rozumieć sens i cel jej postanowień.

Dlatego właśnie w poradniku krok po kroku wyjaśnię Ci najważniejsze zapisy umowy o wykonanie materiałów reklamowych i wskażę Ci na co uważać.

Wzór umowy o świadczenie usług reklamowych:

  • zawiera wyjaśnia znaczenie najważniejszych postanowień umownych
  • przestrzega przed najczęstszymi błędami popełnianymi przy zawieraniu umów
  • zawiera pełen tekst umowy o wykonanie materiałów reklamowych
  • posiada tekst umowy może być łatwo dostosowany do różnych projektów

Ebook jest bezpłatny i gotowy do ściągnięcia od zaraz.

Aby go otrzymać wystarczy jeden *klik* żeby zapisać się na mój newsletter.

Będziesz otrzymywać ode mnie informacje i materiały, które są niedostępne dla innych czytelników bloga naratunekkreatywnym.pl.

I żadnego spamu. Obiecuję 😜.

*****

Zobacz także:

  • Windykacja w branży kreatywnej – Oporni klienci nie opłacają na czas faktur Twojej agencji marketingowej? Wystarczy jednak przestrzegać kilku zasad żeby windykacja była łatwiejsza. Wszystkiego dowiesz się z tego ebooka.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: