Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Przedsądowy list adwokacki dostępny na sklep.gajekpartnerzy.pl

Bartosz Gajek27 listopada 2019Komentarze (0)

przedsądowy list adwokackiWezwania do zapłaty to dla mnie prawniczy „chleb powszedni”.

Bardzo wielu klientów, którzy skorzystali z moich usług za pośrednictwem bloga zaczynało współpracę ze mną … właśnie od wezwania do zapłaty.

I narazie, odpukać w niemalowane, wezwania te okazują się być dość skuteczne 😁.

Chciałem Ci ułatwić zlecenie przygotowania takiego listu adwokackiego i dlatego na sklep.gajekpartnerzy.pl dostępna jest już usługa jego przygotowania.

Jak przygotowuję Twoje wezwanie do zapłaty?

#1 Kontakt

W rozmowie telefonicznej ustalamy szczegóły Twojej sprawy.
Dla kogo agencja wykonywała projekt, co było jego przedmiotem i co poszło nie tak z uregulowanie płatności. Mój list adwokacki nie jest wypełnionym „szablonem wezwania do zapłaty” tylko profesjonalnym dokumentem prawnym przygotowanym na potrzeby Twojej sprawy.

#2 Przesłanie dokumentów

Po rozmowie przesyłasz mi za pośrednictwem poczty elektronicznej dokumenty dotyczące Twojej sprawy. Najczęściej będą to umowa, faktury i e-maile.

#3 Akceptacja treści wezwania

Przygotowuję projekt listu adwokackiego a następnie przesyłam Ci go do akceptacji.

#4 Nadanie wezwania

Przedsądowy list adwokacki wysyłam zarówno pocztą tradycyjną (list polecony) jak i w formie skanu – za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dzięki temu wezwanie trafia nawet do tych dłużników, którzy nie mają w zwyczaju odbieranie awiz…

#5 Prowadzenie negocjacji

Przedsądowy list adwokacki jest skuteczny nie tylko wtedy kiedy od razu doprowadzi do zapłaty (to jednak scenariusz optymalny :D). Jeżeli dłużnik w odpowiedzi na wezwanie będzie chciał przedstawić swoje stanowisko to podejmuję się rozmów w celu zawarcia satysfakcjonującej Cię ugody.przedsądowy listZobacz także:

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 607 610 718e-mail: bartosz@gajekpartnerzy.pl

sklep ze wzorami umówumów bezpłatną konsultację

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: