Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Umowa na pozycjonowanie wizytówki GMF dostępna na sklep.gajekpartnerzy.pl

Bartosz Gajek23 lipca 2022Komentarze (0)

Umowa o pozycjonowanie wizytówki goolge moja firmaObecnie branżowy konsensus jest taki, że wizytówka Google Moja Firma nie jest „mile widziana” przez konsumentów.

To absolutny „must-have” dla każdego biznesu.

Nie ma Cię na Google Mapsach? To znaczy, że nie istniejesz 😉. Albo przynamniej jest to podejrzane…

Klienci zrozumieli, że tylko profesjonalnie poprowadzona wizytówka ma szansę zająć wysoką pozycję na Google Mapsach. A to z kolei spowodowało, że zapotrzebowanie na tego typu usługi pozycjonerskie dynamicznie rośnie.

Dlatego wielu właścicieli agencji sygnalizowało mi, że przydałaby się umowa na pozycjonowanie wizytówki GMF.

Od dzisiaj dostaniesz ją na sklep.gajekpartnerzy.pl i gwarantuję Ci, że wszystko co można zrobić na wizytówce zostało przeze mnie w tej umowie ujęte 😃.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Bartosz Gajek

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: