Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Sklep z umowami

Umowa na pozycjonowanie wizytówki GMF dostępna na sklep.gajekpartnerzy.pl

Bartosz Gajek23 lipca 2022Komentarze (0)

Umowa o pozycjonowanie wizytówki goolge moja firmaObecnie branżowy konsensus jest taki, że wizytówka Google Moja Firma nie jest „mile widziana” przez konsumentów.

To absolutny „must-have” dla każdego biznesu.

Nie ma Cię na Google Mapsach? To znaczy, że nie istniejesz 😉. Albo przynamniej jest to podejrzane…

Klienci zrozumieli, że tylko profesjonalnie poprowadzona wizytówka ma szansę zająć wysoką pozycję na Google Mapsach. A to z kolei spowodowało, że zapotrzebowanie na tego typu usługi pozycjonerskie dynamicznie rośnie.

Dlatego wielu właścicieli agencji sygnalizowało mi, że przydałaby się umowa na pozycjonowanie wizytówki GMF.

Od dzisiaj dostaniesz ją na sklep.gajekpartnerzy.pl i gwarantuję Ci, że wszystko co można zrobić na wizytówce zostało przeze mnie w tej umowie ujęte 😃.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 607 610 718e-mail: bartosz@gajekpartnerzy.pl

sklep ze wzorami umów

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: