Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Reklama wyrobów medycznych w 2023 roku

Bartosz Gajek26 lipca 2023Komentarze (0)

Wspólnie z Kaizen Ads miałem okazję usiąść (no nie do końca, bo cały podcast stałem 😂) i porozmawiać o tym co rok 2023 przyniósł w temacie reklamy wyrobów medycznych.

No nie do końca (znowu…), bo gdy nagrywaliśmy ten odcinek to Minister Zdrowia nie wydał jeszcze rozporządzenia w sprawie reklamy wyrobów medycznych.

Ale nic straconego, bo dzięki nowymarketing.pl miałem okazję usiąść (teraz już na prawdę 😆) i napisać kilka słów o dokumencie, który doprecyzowuje reklamę wyrobów medycznych.

I żeby mieć pewność, że zajrzysz do mojego artykułu to zakończę clickbaitowo:

TEGO się influencerzy nie spodziewali 😉.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Bartosz Gajek

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: