Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

„Prawo na przełomie 2022/2023” – moje podsumowanie na nowymarketing.pl

Bartosz Gajek24 grudnia 2022Komentarze (0)

Aby tradycji stało się zadość znów chwyciłem za klawiaturę i na nowymarketing.pl podsumowałem najważniejsze zmiany w prawie regulującym działania marketingowe oraz reklamę w 2022.

Oczywiście również „powróżyłem” co z prawnego punktu widzenia nas czeka w 2023. Różnica taka, że nie wróżyłem z „fusów” (co zowie się tasseomancją 😁), ale raczej z projektów aktów, które właśnie się „mielą” w Parlamencie Europejskim i naszym Sejmie.

Mówiąc krótko: działo to się dopiero będzie, bo prawa regulującego co wolno a czego nie w marketingu z roku na roku przybywa i to w tempie wykładniczym.

Można nad tym oczywiście ubolewać, że agencjom rzuca się prawne kłody pod nogi (i ciska się paragrafami w ich tryby 😉), ale ja jestem innego zdania.

Bo nowe przepisy regulujące reklamę to problem przede wszystkim KLIENTÓW agencji.

Dlatego to jest olbrzymia szansa dla agencji które będą potrafić rozwiązać ten problem i oferować kreacje reklamowe które będą jednocześnie skuteczne, ale też prawnie bezpieczne.

To szansa dla Twojej agencji i dla Ciebie żeby naprawdę wyróżnić się na rynku i dać swoim klientom więcej wartości.

I tego właśnie Tobie życzę w nachodzącym 2023 r., a póki co – świątecznego odpoczynku w gronie najbliższych 🎄🎄🎁.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Bartosz Gajek

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: