Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

PRAWO dla Agencji Reklamowych – sklep.gajekpartnerzy.pl

Bartosz Gajek05 sierpnia 2019Komentarze (0)

prawo dla agencji reklamowychW tym roku postanowiłem rozprawić się z dwoma kwestiami, które od dawna domagały się rozwiązania 😃.

Po pierwsze otrzymuję wiele zapytań z bloga dotyczących możliwości przygotowania konkretnego wzoru umowy.

Jestem bardzo wdzięczny za każdy kontakt i zainteresowanie moją ofertą, ale zawsze miałem niedosyt co do jakości mojej obsługi klienta.

W końcu skoro to Ty podejmujesz wysiłek i piszesz do mnie, bo potrzebujesz umowy to ja powinienem stanąć na głowie żeby Ci ten proces ułatwić. Bo e-mail to nie narzędzie do wygodnego robienia zakupów.

Po drugie chciałem przygotować i opublikować więcej bezpłatnych ebooków, ale…

Cóż, system ich dystrubucji pozostawiał wiele do życzenia. Mam wrażenie, że większość czytelników natrafiła na moje ebooki zupełnie przez przypadek.

Aby temu zaradzić pod adresem sklep.gajekpartnerzy.pl właśnie uruchomiłem mój serwis „PRAWO dla Agencji Reklamowych”.

Na razie w sklepie znajdują się tylko dwa stare ebooki, ale w ciągu kilku dni nowości zacznie przybywać 😁.

Chcesz otrzymywać dodatkowe materiały i aktualizacje?

Zobacz także:

  • Wzór umowy dla Agencji Reklamowej – pobierz darmowy wzór umowy wraz z omówieniem jego najważniejszych postanowień.
  • Windykacja w branży kreatywnej – Oporni klienci nie opłacają na czas faktur Twojej agencji marketingowej? Wystarczy jednak przestrzegać kilku zasad żeby windykacja była łatwiejsza. Wszystkiego dowiesz się z tego ebooka.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 607 610 718e-mail: bartosz@gajekpartnerzy.pl

sklep ze wzorami umówumów bezpłatną konsultację

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: