Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Podcast dla agencji reklamowych – Na Ratunek Kreatywnym

Bartosz Gajek31 sierpnia 2018Komentarze (0)

Podcast dla agencji reklamowychOd kilku dni przy moich postach pojawiają się filmiki na youtube, które w pocie czoła dla Ciebie przygotowuję.

Od filmów chcę jednak przejść krok dalej..

Mój cel? Podcast dla agencji reklamowych

Mam zerowe doświadczenie z tym medium, więc trochę opornie, trochę topornie, ale jest zapał więc pewnie będzie lepiej 😄.

Mój podcast dla agencji reklamowych porusza te same tematy co na blog, a więc pomagam w nim:

  • rozgryźć paragrafy
  • okiełznać umowy
  • ogarnąć sprawy

Z rozgryzaniem paragrafów pracy raczej nie będzie brakować. Regulacje dla branży reklamowej i mających na nią wpływ produkowane są niemal taśmowo.

Umowy to temat rzeka. Zawsze można w tym temacie zrobić coś lepiej, dokładniej, albo zaliczyć wpadkę. Podpowiadam co robić i czego unikać.

Z ogarnianiem spraw to jest tak, że biznes kreatywny to ciągle biznes, a a ten jak magnes przyciąga problemy takie jak nierozliczony projekt, niezadowolony klient i konieczność zmierzenia się z sądami i urzędami.

A jeżeli zamiast oglądać wolisz posłuchać to mam dla Ciebie dobrą wiadomość: wszystkie nagrania z mojego kanału youtube dostępne są w formie podcasta na iTunes i innych platformach.

Zapraszam więc do lektury bloga, oglądania i słuchania!

 

*****

Zobacz także:

Podziękowania dla:

  • Photo by Melanie Pongratz on Unsplash

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 607 610 718e-mail: bartosz@gajekpartnerzy.pl

sklep ze wzorami umówumów bezpłatną konsultację

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: