Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Podcast dla agencji reklamowych – Na Ratunek Kreatywnym

Bartosz Gajek31 sierpnia 2018Komentarze (0)

Podcast dla agencji reklamowychOd kilku dni przy moich postach pojawiają się filmiki na youtube, które w pocie czoła dla Ciebie przygotowuję.

Od filmów chcę jednak przejść krok dalej..

Mój cel? Podcast dla agencji reklamowych

Mam zerowe doświadczenie z tym medium, więc trochę opornie, trochę topornie, ale jest zapał więc pewnie będzie lepiej 😄.

Mój podcast dla agencji reklamowych porusza te same tematy co na blog, a więc pomagam w nim:

 • rozgryźć paragrafy
 • okiełznać umowy
 • ogarnąć sprawy

Z rozgryzaniem paragrafów pracy raczej nie będzie brakować. Regulacje dla branży reklamowej i mających na nią wpływ produkowane są niemal taśmowo.

Umowy to temat rzeka. Zawsze można w tym temacie zrobić coś lepiej, dokładniej, albo zaliczyć wpadkę. Podpowiadam co robić i czego unikać.

Z ogarnianiem spraw to jest tak, że biznes kreatywny to ciągle biznes, a a ten jak magnes przyciąga problemy takie jak nierozliczony projekt, niezadowolony klient i konieczność zmierzenia się z sądami i urzędami.

A jeżeli zamiast oglądać wolisz posłuchać to mam dla Ciebie dobrą wiadomość: wszystkie nagrania z mojego kanału youtube dostępne są w formie podcasta na iTunes i innych platformach.

Zapraszam więc do lektury bloga, oglądania i słuchania!

Potrzebujesz sprawdzonego wzoru umowy?

umowa o obsługę social media

Brak czasu na czytanie?

Zobacz także:

Podziękowania dla:

 • Photo by Melanie Pongratz on Unsplash

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Bartosz Gajek

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: