Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Nowości i aktualizacje na sklep.gajekpartnerzy.pl

Bartosz Gajek19 kwietnia 2022Komentarze (0)

umowa o pozycjonowanieNa moim sklepie pojawiła się niedawno umowa o pozycjonowanie.

W tej umowie zebrałem wszystkie moje doświadczenia z obsługi agencji SEO.

Zgodnie z treścią zawartej umowy Twoja agencja SEO w pierwszej kolejności wykona audyt serwisu, a następnie na jego podstawie ustali zakres prac jakie będą niezbędne dla jego zoptymalizowania.

Audyt jest też podstawą do przygotowania strategii SEO, a przede wszystkim do wyboru zestawu fraz kluczowych dostosowanych do branży Twojego klienta.

Następnie rozpoczyna się proces pozyskiwania wysokiej jakości linków. Mogą do tego służyć np: publikacje sponsorowane czy też działania z zakresu szeroko pojętego „buzz marketingu” (wpisy na forach internetowych, zakładanie wizytówek czy wpisy do internetowych katalogów przedsiębiorców).

Wreszcie proces pozycjonowania to także stałe monitorowanie wyników i podejmowanie na ich podstawie dalszych działań.

Z kolei klient o wszystkim będzie informowany za pomocą przygotowywanych przez Ciebie raportów.

A ponieważ proces pozycjonowania jest skomplikowany i wymaga czasu dodatkowo w umowie znajdują się klauzule o ograniczeniu odpowiedzialności Twojej agencji SEO.

Aktualizacje wzorców umów

Na sklepie pojawiła się też mała aktualizacja umowy o wykonanie strony internetowej oraz gruntowne przeróbki porozumienia o poufności pomysłów reklamowych.

Jeżeli zdarza Ci się uczestniczyć w negocjacjach lub przetargach, gdzie intencje drugiej strony są nie do końca jasne to warto zabezpieczyć się dodatkowym NDA. W każdym razie ja nie znam lepszego sposobu, aby zabezpieczyć Twoją agencję przed drenażem pomysłów.

Wszystkie osoby które zakupiły te produkty otrzymały już na swoją skrzynkę mailową darmową aktualizację 😃.

Zobacz także:

 • Umowa o obsługę kampanii Google Ads – Umowa o obsługę Google Ads kompleksowo opisuje przygotowanie, przeprowadzenie i rozliczenie kampanii reklamowej prowadzonej w najlepszej wyszukiwarce na świecie.
 • Umowa o obsługę kampanii Facebook Ads – Umowa o obsługę Facebook Ads kompleksowo opisuje przygotowanie, przeprowadzenie i rozliczenie kampanii reklamowej na portalu Zuckerberga.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Bartosz Gajek

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: