Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

Nowości i aktualizacje na sklep.gajekpartnerzy.pl

Bartosz Gajek19 kwietnia 2022Komentarze (0)

umowa o pozycjonowanieNa moim sklepie pojawiła się niedawno umowa o pozycjonowanie.

W tej umowie zebrałem wszystkie moje doświadczenia z obsługi agencji SEO.

Zgodnie z treścią zawartej umowy Twoja agencja SEO w pierwszej kolejności wykona audyt serwisu, a następnie na jego podstawie ustali zakres prac jakie będą niezbędne dla jego zoptymalizowania.

Audyt jest też podstawą do przygotowania strategii SEO, a przede wszystkim do wyboru zestawu fraz kluczowych dostosowanych do branży Twojego klienta.

Następnie rozpoczyna się proces pozyskiwania wysokiej jakości linków. Mogą do tego służyć np: publikacje sponsorowane czy też działania z zakresu szeroko pojętego „buzz marketingu” (wpisy na forach internetowych, zakładanie wizytówek czy wpisy do internetowych katalogów przedsiębiorców).

Wreszcie proces pozycjonowania to także stałe monitorowanie wyników i podejmowanie na ich podstawie dalszych działań.

Z kolei klient o wszystkim będzie informowany za pomocą przygotowywanych przez Ciebie raportów.

A ponieważ proces pozycjonowania jest skomplikowany i wymaga czasu dodatkowo w umowie znajdują się klauzule o ograniczeniu odpowiedzialności Twojej agencji SEO.

Aktualizacje wzorców umów

Na sklepie pojawiła się też mała aktualizacja umowy o wykonanie strony internetowej oraz gruntowne przeróbki porozumienia o poufności pomysłów reklamowych.

Jeżeli zdarza Ci się uczestniczyć w negocjacjach lub przetargach, gdzie intencje drugiej strony są nie do końca jasne to warto zabezpieczyć się dodatkowym NDA. W każdym razie ja nie znam lepszego sposobu, aby zabezpieczyć Twoją agencję przed drenażem pomysłów.

Wszystkie osoby które zakupiły te produkty otrzymały już na swoją skrzynkę mailową darmową aktualizację 😃.

Chcesz otrzymywać dodatkowe materiały i aktualizacje?

Zobacz także:

  • Umowa o obsługę kampanii Google Ads – Umowa o obsługę Google Ads kompleksowo opisuje przygotowanie, przeprowadzenie i rozliczenie kampanii reklamowej prowadzonej w najlepszej wyszukiwarce na świecie.
  • Umowa o obsługę kampanii Facebook Ads – Umowa o obsługę Facebook Ads kompleksowo opisuje przygotowanie, przeprowadzenie i rozliczenie kampanii reklamowej na portalu Zuckerberga.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 607 610 718e-mail: bartosz@gajekpartnerzy.pl

sklep ze wzorami umówumów bezpłatną konsultację

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem bartosz@gajekpartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: