Bartosz Gajek

adwokat

Jako adwokat pomagam kreatywnym rozwiązać problemy z jakimi borykają się ich agencje marketingowe. Przeczytasz tutaj jak uniknąć błędów popełnianych w Twojej branży – tych najczęstszych i… tych najbardziej kosztowych. Podpowiem Ci jak umowy mogą chronić efekty Twojej pracy i jak zadbać o to, żeby zawsze działały na Twoją korzyść. Wreszcie poradzę Ci jak porozumieć się z trudnym klientem (TYM który spędza Ci sen z powiek), a gdy wszystko inne zawiedzie – jak skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem...
[Więcej >>>]

Umów bezpłatną konsultację

Sklep z umowami

„Prawo na przełomie 2021/2022” – moje podsumowanie na nowymarketing.pl

Bartosz Gajek24 stycznia 2022Komentarze (0)

Po raz kolejny miałem przyjemność usiąść z kilkoma znamienitymi prawnikami (Małgorzata Sajkowska, GoldenSubmarine; Marcin Staniszewski, Kancelaria Prawna RPMS Staniszewski & Wspólnicy; Bartłomiej Serafinowicz, LAWMORE iBartosz Pilc, CORE Law) i podsumować mieniony już 2021 rok.

W mojej części tekstu skupiłem się na nowym prawie regulującym m.in. wykorzystanie AI w marketingu, a także przypomniałem o nieco zapomnianym…podatku od reklamy 😉.

Największym wydarzeniem w prawie reklamy i marketingu w 2022 będzie z całą pewnością finalizowane rozporządzenie Digital Markets Act (o którym niebawem napiszę więcej).

A na ten moment życzę Ci udanego 2022 i przyjemnej lektury „Prawo na przełomie 2021/2022„.

Potrzebujesz sprawdzonego wzoru umowy?

Umowa o wykonanie strony internetowej

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Bartosz Gajek

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez GAJEK PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: